data |
numer |
rodzaj |
trasa |
uwagi |
1995.03.??. |
ARKA
ŚRÓDBORÓW |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA "STYLOWA". |
Przejęcie przez firmę "Arka" linii autobusowej po zlikwidowanej firmie "Akpol". |
1995.??.??. |
ARKA
MLĄDZ |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. |
Uruchomienie przez firmę "Arka" linii autobusowej łączącej osiedle Mlądz w Otwocku z Warszawą. |
2008.??.??. |
ARKA
WÓLKA MLĄDZKA |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
OTWOCK KUPIECKA – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – OTWOCK WÓLKA MLĄDZKA (KAPLICZKA). |
Uruchomienie przez firmę "Arka" lokalnej linii autobusowej łączącej centrum Otwocka z Wólką Mlądzką. |
2010.05.01. |
ARKA
ŚRÓDBORÓW |
linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna - kursuje w dni robocze (prywatna) |
EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA "STYLOWA". |
Ograniczenie kursowania do dni powszednich. |