1974.07.01. |
DWORCOWA (3) |
linia mikrobusowa zwykła okresowa (kursuje w godz. 5-10) |
DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Złota – Żelazna – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Lindleya – Nowogrodzka – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Zawiszy – Dworzec Główny – Towarowa – Okopowa – Żytnia – Dworzec Główny PKS (pętla) – Żytnia – Okopowa – Słomińskiego – DWORZEC GDAŃSKI. |
Uruchomienie przez MPT linii wspomagającej komunikację taksówkową. Cena: 8 zł osoba dorosła, 5 zł dziecko.
[ŻW 1974, nr 154, 29 VI 1974, str. 2] |