LINIE CMENTARNE |
numer |
rodzaj |
trasa |
uwagi |
40 |
linia tramwajowa cmentarna zwykła |
ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
41 |
linia tramwajowa cmentarna zwykła |
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
42 |
linia tramwajowa cmentarna zwykła |
ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
207 |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19, 2 listopada w godz. 8-18 oraz 3 listopada w godz. 8-17. |
211 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
212 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
213 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
214 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY). |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
222 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Krakowskie Przedmieście).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
225 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
227 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
242 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
250 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA). |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
251 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
256 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
263 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
269 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
270 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA). |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
276 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
281 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
284 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
288 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
290 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
BURAKÓW
CMENTARZ |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.] |
Linia uruchomiona przez Komunikację Miejską Łomianki. Kursuje 1 listopada. |
DĄBROWA
CMENTARZ |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.] |
Linia uruchomiona przez Komunikację Miejską Łomianki. Kursuje 1 listopada. |
CMENTARZ PARAFIALNY |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
PKP LEGIONOWO – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO (PLAC ZGODY) (powrót: LEGIONOWO (PLAC ZGODY) – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego). |
Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Legionowo. Kursuje 1 i 2 listopada w godz. 8 - 20. Linia bezpłatna. |
ZMIANY TRAS |
numer |
rodzaj |
trasa |
uwagi |
35 |
linia tramwajowa zwykła stała |
HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – METRO WILANOWSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
106 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (powrót: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska).
(Stała trasa: NOWE BEMOWO – ... – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
122 |
linia autobusowa zwykła stała |
STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Goworka – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – SPARTAŃSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Goworka – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – SPARTAŃSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7.00 i od godz. 19.00 oraz 2 listopada do godz. 8.00 i od godz. 17.00. |
127 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska) – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-18. |
132 |
linia autobusowa zwykła stała |
TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza – Malborska (powrót: Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska) – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
139 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada. |
140 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka (powrót: Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Łabiszyńska) – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) |
Zmiany obowiązują: objazd ul. św. Wincentego od 1 listopada o godz. 7.00 do 2 listopada do końca kursowania, objazd ul. Budowlanej w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
145 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.) |
Zmiana obowiązuje od 1 listopada o godz. 7.00 do 2 listopada do końca kursowania. |
148 |
linia autobusowa zwykła stała |
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – ... – SPARTAŃSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
156 |
linia autobusowa zwykła stała |
HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stała trasa: HUTA – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.) |
Zmiany obowiązują: objazd ul. św. Wincentego od 1 listopada o godz. 7.00 do 2 listopada do końca kursowania, skierowanie przez ul. Bartniczą w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
160 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – TARGÓWEK.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
161 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
(Stała trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – ... – BŁOTA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
162 |
linia autobusowa zwykła stała |
EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.) |
Zmiana obowiązuje od 1 listopada o godz. 7.00 do 2 listopada do końca kursowania. |
EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa (powrót: Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada do godz. 7.00. |
169 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
170 |
linia autobusowa zwykła stała |
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.) |
Zmiany obowiązują: objazd ul. Powązkowskiej w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17, korekta w rejonie Cmentarza Północnego w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. Wycofanie z Elsnerowa obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień - zastąpienie przez linię 208. |
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczkaaleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7.00 i od godz. 19.00 oraz 2 listopada do godz. 8.00 i od godz. 17.00. |
176 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
181 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).)) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-17. |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Wóycickiego – ŻUBROWA (powrót: ŻUBROWA – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa)..
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).)) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7.00 i od godz. 19.00 oraz 2 listopada do godz. 8.00 i od godz. 17.00. |
189 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
208 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW. |
Uruchomienie linii w dniach 1-2 listopada przez cały dzień w celu zastąpienia wycofanej z Elsnerowa linii 170. |
409 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) |
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – ... – METRO POLITECHNIKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
415 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Wesoła: Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WESOŁA WOLA GRZYBOWSKA. |
Uruchomienie linii w dniach 1-2 listopada na stałej trasie. |
500 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 8-18. |
506 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
602 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: EMILII PLATER – ... – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w nocy z 31 października na 1 listopada oraz z 1 na 2 listopada. |
608 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – ... – FALENICA.) |
Zmiana obowiązuje w nocy z 1 na 2 listopada. |
612 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – ... – WĘDKARSKA.) |
Zmiana obowiązuje w nocy z 1 na 2 listopada. |
701 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stała trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
708 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.
(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)
(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stała trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
718 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Marki FOC (pętla) – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego – Legionowa – MARKI CZARNA STRUGA.
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI CZARNA STRUGA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7-19. |
724 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada. |
726 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stała trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – ... – SIERAKÓW.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień. |
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIACH 25 października - 2 LISTOPADA |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA) |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 148, 170, 181, 409 i 701 (obowiązuje w dniach 1 - 2 XI). |
TYTUŁOWA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 409 (obowiązuje w dniach 1 - 2 XI). |
CMENTARZ WAWRZYSZEWSKI |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 520 (obowiązuje w dniach 1 - 2 XI). |
KRÓLEWSKA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 409, 415, 508, 512, 515, 519, 520, 522 i 524 (obowiązuje w dniach 1 - 2 XI). |
POWĄZKI IV BRAMA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 406 (obowiązuje w dniach 25 X - 2 XI). |
CM. WOLSKI |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 506 (obowiązuje w dniach 1 - 2 XI). |
DOJAZDOWA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 517 (obowiązuje w dniach 25 X - 2 XI). |
ZAPUSTNA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 517 (obowiązuje w dniach 25 X - 2 XI). |