LINIA |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
112 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH MARKI – jezdnia wewnętrzna CH Marki – aleja Armii Krajowej – zawrotka przed aleją Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – jezdnia wewnętrzna CH Marki – Marki: jezdnia wewnętrzna CH Marki – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Conrada – CHOMICZÓWKA.
(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.) |
Wycofanie z odcinka dublującego się z linią tramwajową. Zastąpienie na południowych Jelonkach i w rejonie Karolina przez linię 197.
Częstotliwość: 10/12/12 (bez zmian).
Zmiana nie została wprowadzona. |
129 |
linia autobusowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).
(Stara trasa: KOŁO – ... – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Powstańców Śląskich – Czumy (zawrotka) – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – ... – PKP URSUS.) |
Zamiana fragmentu trasy z linią 197.
Częstotliwość: 30/30/30 (bez zmian).
Zmiana nie została wprowadzona. |
167 |
linia autobusowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.) |
Skrócenie trasy w celu poprawy regularności kursowania. Przejęcie północnego fragmentu trasy przez linię 184.
Częstotliwość: 10-12/15/20.
Zmiana częściowo wprowadzona 26 listopada 2016 r. (ze skierowaniem przez ul. Wolską i Redutową do krańca ZNANA). |
184 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY (kraniec na jezdni wzdłuż budynków dyrekcji huty) – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – jezdnia przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (kraniec na jezdni wzdłuż budynków dyrekcji huty).) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na jezdni wzdłuż budynków dyrekcji huty) – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – jezdnia przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (kraniec na jezdni wzdłuż budynków dyrekcji huty).) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – ... – SZCZĘŚLIWICE.) |
Wycofanie z odcinka dublującego się z tramwajami. Przejęcie północnego fragmentu trasy linii 167.
Częstotliwość: 10-12/15/20.
Zmiana częściowo wprowadzona 26 listopada 2016 r. (skierowanie przez Koło) oraz 7 stycznia 2019 r. (wycofanie z ul. Przybyszewskiego). |
197 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Powstańców Śląskich – Czumy (zawrotka) – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Karolin (pętla) – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – URSUS NIEDŹWIADEK.
(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.) |
Wycofanie z odcinka dublującego się z tramwajami. Przejęcie północnego fragmentu trasy linii 167.
Częstotliwość łączna: 7-8/15/15.
Zmiana częściowo wprowadzona 15 lutego 2016 r. (uruchomienie dodatkowych kursów skróconych jako osobnej linii 397). |