1985.01.28. |
208 BIS |
linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek (północna jezdnia) – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Rynek (południowa jezdnia) – Okulickiego – Sikorskiego). |
Uruchomienie linii w celu objęcia obsługą komunikacyjną rejonu Klaudyna, Kwirynowa i Starych Babic. Obsługa przez 2 autobusy z zajezdni "Inflancka".
[MZK Polecenie Służbowe nr 1/85; EW 1985, nr 16, 23 I 1985, str. 7] |