1991.02. |
L |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA. |
Uruchomienie linii autobusowej prywatnej łączącej bezpośrednio Legionowo (pętlę linii 723) z centrum Warszawy. Linię prawdopodobnie obsługiwał tylko jeden autobus. |