DATA |
NUMER |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
2020.07.15. |
29 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja powiatu grodziskiego) |
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.
(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
(Jeden kurs w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
|
Przejęcie organizacji miejskiej linii 9 przez Powiat Grodziski wraz ze zmianą oznaczenia. |
2021.01.01. |
29 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja powiatu grodziskiego) |
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.
(Cztery kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
|
Zwiększenie liczby kursów z podjazdem do Urszulina. |
2021.06.26. |
29 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja powiatu grodziskiego) |
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.
(Cztery kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
|
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Marylskiego w Książenicach. |
2021.10.18. |
29 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja powiatu grodziskiego) |
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.
(Cztery kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
|
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Marylskiego w Książenicach. |
2022.01.01. |
29 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja powiatu grodziskiego) |
LIKWIDACJA LINII. |
Przejęcie linii przez Związek Powiatowo-Gminny Grodziskie Przewozy Autobusowe. |