DATA |
NUMER |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
1986.07.19. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – SZAMOTY.
Przystanki: OKĘCIE, WOLICA, KAJETANY I, KAJETANY II, SZAMOTY I, SZAMOTY. |
Uruchomienie linii sezonowej łączącej rejon ogródków działkowych w Kajetanach i Szamotach z przystankiem przesiadkowym na Okęciu. Obsługa przez 1 autobus przegubowy z zajezdni "Kleszczowa". Opłata za przejazd: 24 zł (na całej trasie) lub 12 zł (na odcinkach: Okęcie - Wolica i Wolica - Szamoty).
[MZK Polecenie Służbowe nr 32/85; ŻW 1986, nr 167, 18 VII 1986, str. 8] |
1986.11.24. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
[MZK Polecenie Służbowe nr 49/86] |
1986.11.08. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – SZAMOTY.
Przystanki: OKĘCIE, WOLICA, KAJETANY I, KAJETANY II, SZAMOTY I, SZAMOTY. |
Przywrócenie funkcjonowania linii w związku z postulatami działkowiczów. Obsługa przez 1 autobus z zajezdni "Kleszczowa".
[MZK Pismo nr MZK-RS-1850-86; EW 1986, nr 217, 7/9 XI 1986, str. 11] |
1986.11.24. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
[MZK Pismo nr MZK-RS-1850-86; EW 1986, nr 217, 7/9 XI 1986, str. 11] |
1987.04.11. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
Uruchomienie linii. |
1987.11.16. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
Zakończenie sezonu wypoczynkowego. |
1988.04.09. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
|
1988.??.??. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
Zakończenie sezonu wypoczynkowego. |
1989.04.01. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
Uruchomienie linii. |
1989.??.??. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
Zakończenie sezonu wypoczynkowego. |
1990.03.24. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
|
1990.07.01. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
Wprowadzenie na wakacje kursowania we wszystkie dni tygodnia. |
1990.09.01. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
Zawieszenie kursowania w dni powszednie w związku z zakończeniem okresu wakacyjnego. |
1990.??.??. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
Zakończenie sezonu wypoczynkowego. |
1991.04.06. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
|
1991.07.11. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
Wprowadzenie na wakacje kursowania we wszystkie dni tygodnia. |
1991.09.02. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. |
|
1991.11.18. |
SZAMOTY |
linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w soboty i dni świąteczne) |
LIKWIDACJA LINII. |
Od następnego roku oznaczona jako 806. |