2021.01.02. |
2 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja gminy Zakroczym) |
PKP NOWY DWÓR MAZOWIECKI – Boczna – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – Modlińska – Zakroczym: Modlińska – Utrata – Gałachy – Warszawska – Koźmińskiego – Płońska – Ostrzykowizna – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Henrysin: droga przez wieś (powrót: droga przez wieś – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Zakroczym: Ostrzykowizna) – Trębki Stare: droga przez wieś – Trębki Nowe: droga przez wieś – Trębki Nowe (OSP) (pętla) – droga przez wieś – Trębki Stare: droga przez wieś – droga nr 62 – Trębki Nowe: droga nr 62 – Emolinek: droga nr 62 – Wygoda Smoszewska: droga przez wieś – Smoszewo: droga przez wieś – SMOSZEWO. |
Uruchomienie przez Urząd Miejski w Zakroczymiu komunikacji miejskiej w postaci dwóch linii autobusowych łączących Zakroczym z okolicznymi miejscowościami. |
2021.01.20. |
2 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja gminy Zakroczym) |
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (OSIEDLE MŁODYCH) – Pileckiego – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – Modlińska – Zakroczym: Modlińska – Utrata – Gałachy – Warszawska – Koźmińskiego – Płońska – Ostrzykowizna – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Henrysin: droga przez wieś (powrót: droga przez wieś – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Zakroczym: Ostrzykowizna) – Trębki Stare: droga przez wieś – Trębki Nowe: droga przez wieś – Trębki Nowe (OSP) (pętla) – droga przez wieś – Trębki Stare: droga przez wieś – droga nr 62 – Trębki Nowe: droga nr 62 – Emolinek: droga nr 62 – Wygoda Smoszewska: droga przez wieś – Smoszewo: droga przez wieś – SMOSZEWO. |
Przedłużenie trasy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. |