LINIE CMENTARNE |
numer |
rodzaj |
trasa |
uwagi |
C1 |
linia tramwajowa cmentarna zwykła |
ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C6 |
linia tramwajowa cmentarna zwykła |
ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C07 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – LEŚNEJ POLANKI (powrót: LEŚNEJ POLANKI – Mehoffera – Modlińska).
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→ŻERAŃ FSO), KONWALIOWA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MILENIJNA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), MYŚLIBORSKA (→LEŚNEJ POLANKI), TARCHOMIN (→LEŚNEJ POLANKI), MEHOFFERA (→LEŚNEJ POLANKI), ERAZMA Z ZAKROCZYMIA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), TALAROWA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), PODRÓŻNICZA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), DROGOWA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), KLASYKÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), HENRYKÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), CHĘCIŃSKA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), LEŚNEJ POLANKI. |
Linia kursuje w dniach: 22-31 października w godz. 9-17, 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17. |
C09 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY. |
Linia kursuje w dniach: 22-31 października w godz. 9-17, 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17. |
C11 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→POWĄZKI), CM. BRÓDNOWSKI. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C12 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE (→DW. ZACHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→DW. ZACHODNI), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→DW. ZACHODNI), REDUTA WOLSKA, DWORZEC ZACHODNI. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C13 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→POWĄZKI), CM. BRÓDNOWSKI. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C14 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY). |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C20 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, HANDLOWA (→CM. BRÓDNOWSKI), PRATULIŃSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), SKARGI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→DW. WSCHODNI), 11 LISTOPADA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), BRÓDNOWSKA (→DW. WSCHODNI), KONOPACKA (→DW. WSCHODNI), RZESZOTARSKIEJ (NŻ) (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA). |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C22 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C25 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO (→PL. NARUTOWICZA), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C27 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA (→KRÓLEWSKA), DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C30 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO (→WIATRACZNA), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C40 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót:METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), BOGUSŁAWSKIEGO, METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C42 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C50 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), WÓLCZYŃSKA, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), OPŁOTEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), PALISADOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA). |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C51 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C56 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, SOKRATESA, METRO WAWRZYSZEW, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (→BRÓDNO PODGRODZIE), OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→ CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C63 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C69 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO (→PL. NARUTOWICZA), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C70 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA, PIASKI (→CM. PÓŁNOCNY), KOCHANOWSKIEGO (→DW. WSCHODNI), RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA). |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C76 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C80 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C81 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, SOKRATESA (NŻ), WRZECIONO (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI (NŻ), PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C84 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA (powrót: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C88 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
C90 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA. |
Linia kursuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
BURAKÓW
CMENTARZ |
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Łomianki) |
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.] |
Linia uruchomiona przez Komunikację Miejską Łomianki. Kursuje 1 listopada. |
DĄBROWA
CMENTARZ |
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Łomianki) |
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.] |
Linia uruchomiona przez Komunikację Miejską Łomianki. Kursuje 1 listopada. |
CMENTARZ PARAFIALNY |
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Legionowo) |
PKP LEGIONOWO – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO (PLAC ZGODY) (powrót: LEGIONOWO (PLAC ZGODY) – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego). |
Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Legionowo. Kursuje 1 listopada w godz. 8-20. Linia bezpłatna. |
PKP WOŁOMIN
CMENTARZ WOŁOMIN |
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Legionowo) |
PKP WOŁOMIN – Legionów – Wileńska – Sikorskiego – Wąska – aleja Niepodległości – Graniczna – WOŁOMIN (CMENTARZ). |
Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Wołomin. Kursuje 1 listopada w godz. 8-17. |
WKD KAZIMIERÓWKA
CMENTARZ |
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Milanówek) |
MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA) – Kazimierzowska – Nowowiejska – Cicha – Szkolna – Królewska – WKD Grudów (zawrotka) – Królewska – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Nowowiejska) – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki). |
Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Milanówek. Kursuje w dniu 1 listopada w godz. 8.40 - 18.00. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki. |
PKP MILANÓWEK
CMENTARZ |
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Milanówek) |
PKP MILANÓWEK – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK. |
Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Milanówek. Kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 8.50 - 17.45. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki. |
ZMIANY TRAS |
numer |
rodzaj |
trasa |
uwagi |
22 |
linia tramwajowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
102 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
103 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Armii Krajowej – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego) – aleja Armii Krajowej – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
105 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – BROWARNA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
114 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻUBROWA-UKSW – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Wóycickiego – ŻUBROWA-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
115 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – ZAGÓRZAŃSKA (RONDO).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada w godz. 7-19 jedynie w przypadku utrudnień w ruchu w rejonie cmentarza. |
122 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej (zawrotka) – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŻDZISTA.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – GWIAŻDZISTA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŻDZISTA.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – GWIAŻDZISTA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
126 |
linia autobusowa zwykła stała |
SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
(Stała trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada przez cały dzień. |
127 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego) – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: NOWE WŁOCHY – ... – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
139 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN (OGRÓD BOTANICZNY).
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
140 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Myszkowska – Handlowa – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Kraśnicka – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Kraśnicka – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Kraśnicka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Kraśnicka – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada. |
142 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – ZAGÓRZAŃSKA (RONDO).
(Stała trasa: WIATRACZNA – ... – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada w godz. 7-19 jedynie w przypadku utrudnień w ruchu w rejonie cmentarza. |
156 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
161 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).
(Stała trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – ... – OLECKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
169 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
174 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC PIŁSUDSKIEGO – Moliera – Senatorska – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stała trasa: ZACHĘTA – Królewska (powrót: Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA.) – Grzybowska – ... – BOKSERSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
176 |
linia autobusowa zwykła stała |
KONDRATOWICZA – Bazyliańska – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – KONDRATOWICZA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
178 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska) – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).
(Stała trasa: PKP URSUS – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
180 |
linia autobusowa zwykła stała |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – ... – WILANÓW.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
181 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
183 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – NIEDZIAŁKOWSKIEGO (powrót: NIEDZIAŁKOWSKIEGO – aleja Komandosów – Ilskiego).
(Stała trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW (powrót: NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa).) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
191 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC ZAWISZY – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.
(Stała trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – REGULSKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
197 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Maczka – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – ... – CMENTARZ WOLSKI.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
199 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – ... – REMBERTÓW AON.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – ... – REMBERTÓW AON.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
202 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Toruńska (zawrotka) – Łabiszyńska – Kondratowicza).) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada. |
204 |
linia autobusowa zwykła stała |
REMBIELIŃSKA – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Bartnicza – REMBIELIŃSKA.) – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
(Stała trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – OSIEDLE DERBY.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
212 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – RONDO ŻABA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada. |
213 |
linia autobusowa zwykła stała |
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Patriotów (jezdnia wschodnia) – Młoda – ... – BŁOTA.
(Stała trasa: GOCŁAW – ... – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada przez cały dzień. |
228 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada. |
409 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA. |
Uruchomienie linii w dniach: 22-28 października i 2 listopada. |
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
426 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada. |
500 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa (powrót: Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego) – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17. |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.) |
Zmiana obowiązuje w dniu 1 listopada. |
701 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Sokratesa) – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI (ZACHODNIA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października do godz. 9 i po godz. 17 oraz 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19. |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI (ZACHODNIA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 29-31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
718 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Marki FOC (pętla) – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).
(Stała trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ – ... – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).) |
Zmiana obowiązuje w dniach: 31 października w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19. |
724 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
L-9 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW PLAŻA.
(Niektóre kursy: ... – 600-lecia – Wieliszew Plaża (zawrotka) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA SZKOŁA.)
(Stała trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW PLAŻA.
(Niektóre kursy: ... – 600-lecia – Wieliszew Plaża (zawrotka) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA SZKOŁA.)
(Niektóre kursy: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (zawrotka) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – ... – WIELISZEW PLAŻA.)) |
Zmiana obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada przez cały dzień. |
N02 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska) – Kijowska – ...)
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – ... – GOCŁAW.) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
N12 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – ... – TARGÓWEK.) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
N14 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego) – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.
(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – ... – OLESIN.) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
N41 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Wóycickiego – ŻUBROWA-UKSW (powrót: ŻUBROWA-UKSW – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa).
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
N62 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów – Żelazna – Wąska – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI).) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
N64 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego) – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).
(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)
(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)
(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
N91 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Conrada – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).) |
Zmiana obowiązuje w noce: z 29 na 30 października, z 30 na 31 października oraz z 31 października na 1 listopada. |
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIACH 22 PAŹDZIERNIKA - 2 LISTOPADA |
CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA) |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 181, 409 i 701 (obowiązuje w dniach 30 października - 1 listopada). |
KRÓLEWSKA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 520 (obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada). |
CM. WOLSKI 01 |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 422 (obowiązuje w dniach 22-29 października i 2 listopada). |
FORT WOLA 02 |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 422 (obowiązuje w dniach 22-29 października i 2 listopada). |
DOJAZDOWA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 517 (obowiązuje w dniach 22 października - 2 listopada). |
ZAPUSTNA |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 517 (obowiązuje w dniach 22 października - 2 listopada). |
WAŁBRZYSKA-CMENTARZ 01 |
uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 (obowiązuje w dniach 22-29 października i 2 listopada). |